Odvrácená tvář lásky

11. října 2016 v 12:25 | ELI

Kniha: OVDVRÁCENÁ TVÁŘ LÁSKY
Autor: COLLEEN HOOVER
Originální název: UGLY LOVE

,,Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce?"

Když se vysokoškolačka Tate Collonsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi Corbinovi a seznámí se s jeho kamarádem, Milesem Archerem, nejsou z nich přátelé. Nezamilují se do sebe. Pomalu je začíná zžírat obří touha po tom druhém. A tak se domluví na pravidlech. Žádné otázky, žádná láska, jen sex. Trochu se červenám, když to teď píšu, ale je to tak. Figuruje to tam a je tam toho dost.

Celá kniha je vlastně něco jako After: Polibek. Hupsnou spolu do postele, on odejde, ona je z toho vyřízená, znovu spolu hupsnou do postele, ona se ho na něco zeptá, on neodpoví, naštve se a odejde. Ona je z toho flustrovaná a říká si, že to chce jen čas, a on se do ní také zamiluje, stejně jako ona do něj, a myslí si snad, že je to princ na bílém koni. To on není.
Ona je naivní a chce věčnou lásku, on je zamindrákovaný problémy ze své minulosti a už lásku nechce. Odmítá ji. Chce jen sex. Nic víc, nic míň.

A Corbin, bratr Tate je takový pedant, nemůže nebo spíše nechce pochopit, že Tate je dospělá a rozhoduje se sama.

Líbily se mi kapitoly z Milesovy minulosti s Rachel a místy byla kniha i vtipná.

Na Databázi knih kniha dostala celkové hodnocení 89 %, já ji však dávám 3 hvězdičky, protože se nemohu rozhodnout, kolik procent bych jí dala. Bylo by to někde mezi 55 a 79.
Četla jsem horší i lepší knížky. Takový průměr.
Ale ano, celkem se mi líbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama