Oblíbenci PROSINEC a LEDEN

21. února 2017 v 12:11 | ELI |  O mně

V této nové rubrice bych vám chtěla (doufám, že každý měsíc) představit svoje momentální oblíbence, ať už by šlo o kosmetiku či knihu, film, seriál nebo hudbu.

1) Bodylotion s vůní kakaa od Balea

Prodával se v DM, stál asi 50/60 Kč, měla jsem ho na stole vedle notebooku a vždy, když jsem kolem prošla nebo si sedla, dělala úkoly a tak, jsem si namazala ruce a voněly úplně úžasně, vůbec ne chemicky.

2) Panství Downton

Během listopadu a prosince jsem hodně sledovala seriál Panství Downton. A to konkrétně 4., 5. a 6. řadu. Což znamená, že jsem viděla už všechny řady. A ano, ten seriál je opravdu dobrý, kamera, ty kostýmy, všechno, je ÚŽASNÝ!

3) Hra o Trůny

Někdy na podzim jsem přestala Hru o Trůny sledovat, byla jsem tehdy uprostřed třetí řady, myslím, a když jsem shlédla všech 6 sérií Panství Downton, vrhla jsem se znovu na Game of Thrones. A dokoukala všechny díly, které jsou k mání. Teď jsem zoufalá, že 7. řada má vyjít až v létě. To nevydržím. Ach jo.


4) 2 Socky

Také jsem se - koncem prosince - začala dívat na seriál 2 Socky (v originálu 2 Broke Girls), a byla jsem schopná koukat na něj klidně 2-3 hodiny v kuse. Je to vážně vtipné, sprosté a vulgární, ale tím, že je to vtipné, tím to pro mě zachránili a výjimečně mi to nevadí a vážně se mi to líbí.

5) Čaj

Během zimy hodně piju čaje. Neříkejte, že to neděláte taky. Zalézt si s knihou a horkým nápojem (může to být i kakao, to je jedno) do postele je přece to nejlepší, co můžete udělat, když je venku mínus 10 stupňů Celsia a během prvních pěti minut byste tam zmrzli.

6) Sůl moře

V roce 1945 se druhá světová válka chýlila ke svému konci a poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich měla co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu. Jmenovala se Wilhelm Gustloff. Donuceni okolnostmi drží při sobě, ale když se svoboda zdá na dosah, udeří tragédie. V tu chvíli je naprosto jedno, které jste národnosti a kultury či jaký je váš společenský status. Všech deset tisíc lidí na palubě bojuje za jedinou věc: chtějí přežít.

Hodně dobrá kniha, Ruta vážně umí psát! Četla jsem od ní už všechny tři knihy, Sůl moře se těm předchozím vyrovná, i když musím říct, že V šedých tónech je asi nejlepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Habubaba Habubaba | 7. dubna 2017 v 7:52 | Reagovat

Chce se mi zvracet

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama